Koncentrator tlenu z oliwek, dbaj o Ciebie !

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyMobilny koncentrator tlenu

Przenośny, ciągły koncentrator tlenu, koncentrator tlenu z plecakiem

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
dobra jakość Koncentrator tlenu z oliwek na sprzedaż
dobra jakość Koncentrator tlenu z oliwek na sprzedaż
Cieszymy się, że przy nieprzerwanej dostawie przez ponad tydzień czystość tlenu może pozostać na poziomie 93%.

—— Łukasz

Prosimy o opracowanie ładniejszego koncentratora tlenu i lepszych cen, abyśmy mogli sprzedawać Twoje maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dzięki Ci

—— Edward Deanda

Oliwkowy domowy koncentrator tlenu to prezent dla mamy, mama to lubi, mama może go nosić zawsze i wszędzie, naprawdę dobry produkt

—— Daria

Przenośny, ciągły koncentrator tlenu, koncentrator tlenu z plecakiem

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Duży Obraz :  Przenośny, ciągły koncentrator tlenu, koncentrator tlenu z plecakiem Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Olive
Orzecznictwo: CE, ISO, FDA
Numer modelu: Prywatne oznaczaj swoją markę lub Olive
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: The price is negotiable
Szczegóły pakowania: 245 x 181 x 365 (mm)
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 5000 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Modelu: Prywatne oznaczaj swoją markę lub Olive czystość tlenu: ≥90% ± 3% (1LPM)
Napięcie: AC220V ± 22 V, 50 Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15 V, 60 Hz ± 1 Hz Przepływ: 0-5L / min
Poziom głośności: mniej niż 45db Konsumpcja energii: 90W
Ciśnienie wyjściowe: 40Kpa-60Kpa Waga netto: 5 kg
Wymiar: 245 (L) * 181 (W) * 365 (H) Gwarancja: 12 miesięcy
High Light:

mobile oxygen machine

,

portable oxygen equipment

 

Oliwka zapewnia prosty mini koncentrator tlenu dla pracowników zatrudnionych w białych kołnierzykach

Opis produktu:

Wytwarzanie oliwy z maszyny tlenowej jest łatwe w użyciu, mobilne i lekkie, odpowiednie do użytku w opiece zdrowotnej. Domowe dwufunkcyjne, może być odpowiednie dla gospodarstw domowych, może również wykorzystywać moc samochodową, aby położyć samochód do użytku. Tlen jest bezbarwny i bezwonny gaz, który jest ważnym materiałem dla przetrwania ludzkiego ciała, a także jest ważnym materiałem dla innych zwierząt i roślin, które przetrwają. Bez tlenu naturalny świat byłby bez życia, pozbawiony życia i jego znaczenia jako wody Posiada szeroką gamę zastosowań, od wszelkiego życia do tlenu, w tym opieki zdrowotnej i pielęgnacji urody. zasada działania koncentratora tlenu: wykorzystanie fizycznej adsorpcji i desorpcji sita molekularnego. Generator tlenu w sicie molekularnym podczas ładowania, gdy ciśnienie w powietrzu może być adsorpcją azotu, zbiera się pozostały tlen, który nie zostaje wchłonięty po oczyszczeniu staje się wysokiej czystości tlenu. Adsorpcja sita molekularnego w uldze, gdy emisje azotu do środowiska w powietrzu, po następnym przygotowaniu ciśnienia i adsorpcji azotu i tlenu, cały proces okresowego cyklu dynamicznego, sita molekularne nie są zużywane.

Dlaczego pracownicy umysłowi używają koncentratora tlenu?

  Jeśli jesteś pracownikiem umysłowym, czy czasami masz zawroty głowy, ucisk w klatce piersiowej lub nagle wstajesz i czujesz gwiazdy? Albo nagle pojawiają się ciemne, bezsenność, spadek pamięci, praca nie ma ducha! Jeśli masz te objawy, potrzebujesz Zastanawiam się nad dodatkowym tlenem! Jeśli skóra jest ciemna i matowa, wygląda jak balon, który został wydmuchany. Ludzie z długimi rękawami przez długi czas w klimatyzacji, drzwi i okna są zamknięte, zanieczyszczenie powietrza, wnętrze i brak tlen, brak tlenu poważny, brak regularnego życia, praca umysłowa, ciśnienie jest zbyt wysokie, brak prawidłowego zegara biologicznego w organizmie człowieka, powoduje zaburzenie narządów ciała. Jeśli trzymasz się go przez pół godziny przed pójściem spać, powoli odkryjesz swoją skórę piękną i elastyczną! Oczywiście, brak tlenu i starości, jeśli powstawanie długotrwałej chronicznej hipoksji, przyspieszy starzenie się. Właściwy tlen uzupełniający jest bardzo ważny dla pracowników umysłowych, które mogą poprawa wydajności pracy i stanu psychicznego oraz reli presja na pracę.

Funkcje:

1. Mobilny koncentrator tlenu wiele fabryk przyjmuje model montażu części, ścieżkę gazu, aby spowodować pewien proces odporności na tlen, zwiększoną wagę i objętość, trudno jest zapewnić szczelność między składnikami o wysokiej awaryjności Nasza firma produkuje generator tlenu do integracji ścieżka gazowa, podobnie jak obwody drukowane do projektu rowka, jest piękna i praktyczna.

2. Różnorodne funkcje: koncentrator tlenu z oliwek oprócz spełnienia standardów określonych w działaniu, takich jak monitorowanie stężenia tlenu, gdy alarm (moc, wysoka temperatura, wysokie ciśnienie, niskie ciśnienie) funkcji zwilżania i rozpylania uwzględni również piękny, odpowiedni, naukowy, wygodny sposób na życie, aby połączyć czas, funkcję tlenową zestawu słuchawkowego

Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu

Model OLV-B1
Przepływ 0-5L / min
Purity Oxygen ≥90% ± 3% (1LPM)
Napięcie AC220V ± 22 V, 50 Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15 V, 60 Hz ± 1 Hz
Poziom głośności Mniej niż 40db
Pobór energii 90 W
Ciśnienie wyjściowe 0,05Kpa-0,07Kpa
Masa netto 5,4 kg
Wymiar (mm) 310 (L) * 165 (W) * 310 (H)
standardowe akcesoria 1 × koncentrator tlenu
1 × Przewód tlenowy zestawu słuchawkowego
1 × bateria litowa
1 × ładowarka do baterii
1 × AC-DC Car Inverter
1 × Przewód zasilający
1 × Torba
1 × Przenośny wózek
1 × Instrukcja obsługi

Zdjęcie produktu:

Osoby, które są odpowiednie do używania koncentratora tlenu:

Organy narządów starców ulegają degeneracji, wraz z wiekiem, narządy ciała starzeją się szybciej.Niesomienie, wysokie ciśnienie, stres psychiczny, upośledzają funkcje starszych organów ciała, łatwo jest mieć trudności w oddychaniu, choroby układu oddechowego, choroby płuc, choroby serca głowa naczynia krwionośnego, Sugestie to rodzina starego człowieka, która kupuje domowy koncentrator tlenu. Szczególnie w upalne lato stary człowiek może z łatwością wydać zadyszkę, ucisk w klatce piersiowej jest niewygodny, tym razem maszyna tlenowa może sprawić, że lato starego człowieka już nie będzie smutne. Kobieta w ciąży wchłania tlen, może zwiększyć stężenie tlenu we krwi, poprawić zdolność dostarczania tlenu dziecku, promować rozwój mózgu dziecka. Robotnik ręczny, lekkoatleta może często pochłaniać tlen, zwiększać stężenie tlenu we krwi, poprawiać zdolność przywracania ciała.

Trzy metody wysyłki do wyboru:

metoda

Firma transportowa Czas wysyłki Usługa Korzyść Garnitur dla

Ekspresowo

DHL, UPS, TNT, FEDEX 5-7 dni Usługa od drzwi do drzwi Szybki, prosty.

Przykład zamówienia

(1-5 zestawów)

Pocztą lotniczą Wszystkie rodzaje linii lotniczych 4-5 dni Lotnisko na lotnisko. Musisz wykonać odprawę celną i odbiór z lotniska Niski koszt wysyłki, szybko Zamów ponad 45 kg
Drogą morską Seaport: Szanghaj, Shenzhen, Guangzhou, Tianjing, Shangdong Około 30 dni Port morski do portu morskiego. Musisz wykonać odprawę celną i odbiór w porcie morskim Bardzo niskie koszty wysyłki Duże zamówienie ilościowe, ponad 30 zestawów.

FAQ:

1. Jak długi jest okres użytkowania urządzenia?

Odp .: Używamy importowanego sita molekularnego CECA z Francji, a żywotność wynosi ponad 10 000 godzin.

2. Jaka jest czystość twojego koncentratora tlenu i jak możemy go zidentyfikować?

Odp .: Nasza maszyna jest wyposażona w alarm niskiego stężenia tlenu, który zapewnia, że ​​oddychasz jest kwalifikowanym tlenem medycznym. Kiedy czystość jest większa niż 82%, światło czystości jest zielone. Gdy czystość mieści się w zakresie od 65% do 82% , światło czystości jest żółte, dźwięk alarmu. Kiedy czystość jest poniżej 65%, światło czystości jest czerwone, a alarm zabrzmi, wyświetlacz LCD pokazuje "niską czystość".

3. Jaki jest przepływ tlenu w urządzeniu?

Odp .: Dla maszyny 3L przepływ wynosi 0-3 l / min. Dla maszyny 5L przepływ wynosi 0-5 l / min.

4. Jak długo trwa okres gwarancji urządzenia?

Odp .: 1 rok lub 5000 godzin, co nastąpi wcześniej.

5. Jaki jest poziom dźwięku urządzenia?

Odp .: Przyjmujemy wielowarstwowy projekt szumu, a poziom dźwięku jest mniejszy niż 45dB. Jeśli masz jakieś inne pytanie, skontaktuj się z nami swobodnie, a my odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin.

Szczegóły kontaktu
Zhengzhou Olive Electronic Technology Co.,ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas