Koncentrator tlenu z oliwek, dbaj o Ciebie !

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyKoncentrator tlenu z oliwek

90 W Oliwkowy Koncentrator Tlenu Precyzyjny Oddech Tlenowy Maszyna Z Torbą

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
dobra jakość Koncentrator tlenu z oliwek na sprzedaż
dobra jakość Koncentrator tlenu z oliwek na sprzedaż
Cieszymy się, że przy nieprzerwanej dostawie przez ponad tydzień czystość tlenu może pozostać na poziomie 93%.

—— Łukasz

Prosimy o opracowanie ładniejszego koncentratora tlenu i lepszych cen, abyśmy mogli sprzedawać Twoje maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dzięki Ci

—— Edward Deanda

Oliwkowy domowy koncentrator tlenu to prezent dla mamy, mama to lubi, mama może go nosić zawsze i wszędzie, naprawdę dobry produkt

—— Daria

90 W Oliwkowy Koncentrator Tlenu Precyzyjny Oddech Tlenowy Maszyna Z Torbą

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Duży Obraz :  90 W Oliwkowy Koncentrator Tlenu Precyzyjny Oddech Tlenowy Maszyna Z Torbą Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Olive
Orzecznictwo: CE, ISO, FDA
Numer modelu: OLV-C1
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: The price is negotiable
Szczegóły pakowania: 310 * 165 * 310 (mm) Waga netto: 5,4 kg
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 5000 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
czysty tlen: ≥90% ± 3% (1LPM) materiał: Importuj sito molekularne
Napięcie: AC220V ± 22 V, 50 Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15 V, 60 Hz ± 1 Hz Poziom głośności: mniej niż 40db
Konsumpcja energii: 90W Ciśnienie wyjściowe: 40Kpa-60Kpa
Waga netto: 5,4 kg Wymiar: 310 * 165 * 310
typu: Przenośny koncentrator tlenu
High Light:

zdalny koncentrator tlenu

,

lekki

 

Przenośny Koncentrator Tlenu, Precyzyjny Tlen Pulsacyjny

                                     

Oddychająca maszyna z torbą

Opis produktu:

Produkcja oliwkowa domowego przenośnego koncentratora tlenu, jest łatwa w użyciu, mobilna i lekka, odpowiednia do użytku w opiece zdrowotnej. Domowa dwufunkcyjna, może być odpowiednia dla gospodarstw domowych, może również wykorzystywać moc samochodu do założenia samochodu. Tlen jest bezbarwnym i bezwonnym gazem, który jest ważnym materiałem do przetrwania ludzkiego ciała, a także jest ważnym materiałem dla innych zwierząt i roślin, które przetrwają. Bez tlenu naturalny świat byłby bez życia, pozbawiony życia i znaczenie jako woda. Ma szeroki zakres zastosowań, od wszelkiego życia do tlenu, w tym opieki zdrowotnej i pielęgnacji urody Zasada działania domowego koncentratora tlenu: wykorzystanie adsorpcji i desorpcji sita molekularnego. Generator tlenu w sicie molekularnym podczas ładowania, gdy ciśnienie w powietrzu może być adsorpcją azotu, zbiera się pozostały tlen, który nie jest absorbowany po oczyszczaniu staje się wysokiej czystości tlenu. Adsorpcja sita molekularnego w uldze, gdy emisje azotu do środowiska w powietrzu, po następnym przygotowaniu ciśnienia i adsorpcji azotu i tlenu, cały proces okresowego cyklu dynamicznego, sita molekularne nie są zużywane.

Funkcje:
  • Różnorodne funkcje: koncentrator tlenu z oliwek, oprócz spełnienia standardów określonych w działaniu, takich jak monitorowanie stężenia tlenu, kiedy alarm (moc, wysoka temperatura, wysokie ciśnienie, niskie ciśnienie) zwilżania i funkcja oczyszczania będą również uważać za piękne , odpowiedni, naukowy, wygodny styl życia, aby połączyć czas, funkcję tlenową zestawu słuchawkowego
  • Mobilny koncentrator tlenu wiele fabryk przyjmuje model montażu części, ścieżkę gazową powodującą pewien proces odporności na tlen, zwiększoną masę i objętość, trudno jest zapewnić szczelność pomiędzy składnikami o wysokiej awaryjności Nasza firma produkuje generator tlenu do integracji gazu Ścieżka, podobnie jak obwody drukowane do projektu rowka, jest piękna i praktyczna.
  • . Przenośna konstrukcja: przenośny koncentrator tlenu jest mały i lekki. Jest to dobry wybór dla osób podróżujących i chodzących.

Jak używać koncentratora tlenu do prawidłowej absorpcji tlenu?

  • Wybierz odpowiedni przepływ tlenu; dla pacjentów z ogólnym niedotlenieniem, przepływ tlenu 2L ~ 3L / min może być wybrany do terapii tlenowej. Dla pacjentów z ciężką niedotlenieniem należy stosować przepływ tlenu większy niż 5 l / min. To jest najlepsze skonsultować się z odpowiednim terapeutą i wybrać przepływ tlenu zgodnie z rzeczywistą sytuacją pacjenta.
  • Woda w zbiorniku z nawilżoną wodą powinna być często wymieniana, ogólnie rzecz biorąc, gdy woda w zbiorniku z nawilżoną wodą jest lekko mętna, należy wymienić i wyczyścić zbiornik z nawilżoną wodą. Eksperci domowi tlenoterapii zalecają zmianę wody w nawilżonym zbiornik na wodę codziennie i czyszczenie go w celu zapewnienia higieny tlenu.
  • Jama nosowa i aspirowana przez nos rurka tlenowa powinny być regularnie czyszczone i dezynfekowane: Najlepiej jest codziennie dezynfekować i wymieniać nową aspirowaną rurkę do nosa i nosa co tydzień. Połączenie trzeciego i czwartego punktu maksymalizuje higienę wdychania tlenu.
  • Zwróć uwagę na środki bezpieczeństwa związane z tlenoterapią: Ponieważ tlen jest palny, powinien być trzymany z dala od otwartego ognia podczas wdychania tlenu i powinien być umieszczony w chłodnym i wentylowanym miejscu bez użycia domowego generatora tlenu.

Koncentrator tlenu koncentrycznego

Koncentrator tlenu koncentrycznego

Model OLV-C1
Przepływ 1-5 l / min
Purity Oxygen ≥90% ± 3% (1LPM)
Napięcie AC220V ± 22 V, 50 Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15 V, 60 Hz ± 1 Hz
Poziom głośności Mniej niż 40db
Pobór energii 90 W
Ciśnienie wyjściowe 0,05Kpa-0,07Kpa
Masa netto 5,4 kg
Wymiar (mm) 310 (L) * 165 (W) * 310 (H)
standardowe akcesoria 1 × koncentrator tlenu
1 × Przewód tlenowy zestawu słuchawkowego
1 × bateria litowa
1 × ładowarka baterii
1 × AC-DC Car Inverter
1 × Przewód zasilający
1 × Torba
1 × Przenośny wózek
1 × Instrukcja obsługi

Zdjęcie produktu:

Trzy metody wysyłki do wyboru:

metoda

Firma transportowa Czas wysyłki Usługa Korzyść Garnitur dla

Ekspresowo

DHL, UPS, TNT, FEDEX 5-7 dni Usługa od drzwi do drzwi Szybki, prosty.

Przykład zamówienia

(1-5 zestawów)

Pocztą lotniczą Wszystkie rodzaje linii lotniczych 4-5 dni Lotnisko na lotnisko. Musisz zrobić odprawę celną i odebrać zamówienie na lotnisku Niski koszt wysyłki, szybko Zamów ponad 45 kg
Drogą morską Port morski: Szanghaj, Shenzhen, Guangzhou, Tianjing, Shangdong Około 30 dni Seaport to seaport service.Musisz zrobić odprawę celną i odbiór w porcie morskim Bardzo niskie koszty wysyłki Duże zamówienie ilościowe, ponad 30 zestawów.

FAQ:

1. Ustawienie czasu: Można ustawić czas elektrochłonnej opieki tlenowej w zależności od potrzeb, 0,5 godziny / 1 godzinę / 1,5 godziny / 2 godziny.

2. Wyświetlanie całkowitego czasu użytkowania: Urządzenie automatycznie rejestruje całkowity czas użytkowania.

3. Funkcja alarmu: funkcja alarmu awarii zasilania, funkcja alarmu niskiego napięcia; Funkcja alarmu niskiego stężenia tlenu.

4. Wielowarstwowe tłumiki dźwięku: Cztery warstwy dźwiękowe tłumiki, aby skutecznie obniżyć dźwięk.

5. Francja Sito molekularne CECA: Niełatwe do wypełnienia pyłami i utrzymywania wysokiej wydajności adsorpcji azotu oraz wytwarzania tlenu o wysokiej czystości.

6. Cztery układy filtrów: Aby zapewnić wytwarzanie wysokiej jakości tlenu.

7. Ogranicz procedury testowe i inspekcję: Wszystkie surowce będą podlegały ograniczeniom testowym. Raport z inspekcji będzie wymagany przed wysyłką produktów.

8. Błyskotliwe chłodzenie: Wentylator, rura kondensora i żaluzja w dolnej części zapewniają efekt chłodzenia.

9. Najlepsza rura silikonowa: rura wewnętrzna, przez którą przechodzący tlen i łączące rury są najlepszym materiałem silikonowym, medycznym, trwały i bezzapachowy. Konstrukcja nylonowa: opływowy plastikowy kształt, łatwy do przenoszenia za pomocą kółek.

Szczegóły kontaktu
Zhengzhou Olive Electronic Technology Co.,ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas