Koncentrator tlenu z oliwek, dbaj o Ciebie !

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Produktymedyczny koncentrator tlenu

Akumulator medyczny koncentrator tlenu 12v Przenośny akumulator zasilany do pieszych wędrówek

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
dobra jakość Koncentrator tlenu z oliwek na sprzedaż
dobra jakość Koncentrator tlenu z oliwek na sprzedaż
Cieszymy się, że przy nieprzerwanej dostawie przez ponad tydzień czystość tlenu może pozostać na poziomie 93%.

—— Łukasz

Prosimy o opracowanie ładniejszego koncentratora tlenu i lepszych cen, abyśmy mogli sprzedawać Twoje maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dzięki Ci

—— Edward Deanda

Oliwkowy domowy koncentrator tlenu to prezent dla mamy, mama to lubi, mama może go nosić zawsze i wszędzie, naprawdę dobry produkt

—— Daria

Akumulator medyczny koncentrator tlenu 12v Przenośny akumulator zasilany do pieszych wędrówek

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt small.img.alt

Duży Obraz :  Akumulator medyczny koncentrator tlenu 12v Przenośny akumulator zasilany do pieszych wędrówek Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OLIVE
Orzecznictwo: CE, ISO,
Numer modelu: Prywatne oznaczaj swoją markę lub Olive
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5 zestawów
Cena: The price is negotiable
Szczegóły pakowania: 245 x 181 x 365 (mm)
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: 6000 zestawów na kwartał
Szczegółowy opis produktu
Purity Oxygen: ≥ 90% ± 3% (1LPM) Napięcie: AC220V ± 22 V, 50 Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15 V, 60 Hz ± 1 Hz
Ciśnienie wyjściowe: 0,04-0,06 MPa Poziom głośności: mniej niż 40db
Pobór mocy: 90 Watów Waga netto: 5,4 kg
Gwarancja: 12 miesięcy Wymiar: 245 x 181 x 365 (mm)
Gwarancja: 2 lata Funkcja: monitorowanie stężenia tlenu i funkcja alarmu awarii zasilania
typu: Przenośny akumulatorowy koncentrator tlenu
High Light:

small portable oxygen concentrators

,

medical oxygen generator

    1 2v Przenośny akumulatorowy koncentrator tlenu Certyfikat Ce Przenośny sprzęt tlenowy

Przenośny akumulator koncentrator tlenu Wprowadzenie produktu

  przenośny akumulatorowy koncentrator tlenu i jest rodzajem zaawansowanej technologii oddzielania gazów, fizycznych metod (PSA) do bezpośredniego pozyskiwania tlenu z powietrza, a mianowicie skrzynki systemowej, świeżej i naturalnej, maksymalne ciśnienie tlenu wynosi 0,2 ~ 0,3 MPa (2 ~ 3 kg) , nie ma wysokiego ciśnienia i materiałów wybuchowych i niebezpiecznych. Produkcja oliwkowa przenośnego koncentratora tlenu do wielokrotnego ładowania jest łatwa w użyciu, mobilna i lekka, odpowiednia do użytku w opiece zdrowotnej. Domowa dwufunkcyjna, nadaje się do użytku w gospodarstwie domowym, może również wykorzystywać moc samochodu do zamontowania w samochodzie. jest bezbarwnym i bezwonnym gazem, który jest ważnym materiałem do przetrwania ludzkiego ciała, a także jest ważnym materiałem do przetrwania innych zwierząt i roślin. Bez tlenu naturalny świat byłby bez życia, pozbawiony życia i jego znaczenia jako woda. Ma szeroki zakres zastosowań, od wszelkiego życia do tlenu, w tym opieki zdrowotnej i pielęgnacji urody.

Przenośny akumulatorowy koncentrator tlenu Zaawansowane funkcje:

  • Różnorodne funkcje: koncentrator tlenu z oliwek, oprócz spełnienia standardów określonych w działaniu, takich jak monitorowanie stężenia tlenu, kiedy alarm (moc, wysoka temperatura, wysokie ciśnienie, niskie ciśnienie) nawilżania i ato
  • Funkcja mizja będzie również rozważać piękny, stosowny, naukowy, wygodny styl życia, aby połączyć czas, funkcję tlenową zestawu słuchawkowego
  • 2. Mobilny koncentrator tlenu w wielu fabrykach przyjmuje model montażu części, ścieżkę gazową powodującą pewien proces odporności na tlen, zwiększoną masę i objętość, trudno jest zapewnić szczelność pomiędzy składowymi o wysokiej awaryjności Nasza firma produkuje generator tlenu do integracji ścieżka gazowa, podobnie jak obwody drukowane do projektu rowka, jest piękna i praktyczna.

    3. Przenośny projekt: przenośny koncentrator tlenu jest mały i lekki. Jest to dobry wybór dla osób podróżujących i chodzących.

Specyfikacje Przenośnego Koncentratora Tlenu:

Model OLV-B1
Przepływ 1-5 L / min
Purity Oxygen ≥ 90% ± 3% (1LPM)
Napięcie AC220V ± 22 V, 50 Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15 V, 60 Hz ± 1 Hz
Ciśnienie wyjściowe 0,04-0,06 MPa
Poziom głośności mniej niż 40db
Pobór energii 90 Watów
Masa netto 5,4 kg
Gwarancja 12 miesięcy
Wymiar 245 x 181 x 365 (mm)
Czas działania baterii 60 minut
Czas ładowania baterii 4 godziny czasu ładowania, aby osiągnąć 90% wydajności
standardowe akcesoria 1 × koncentrator tlenu
1 × Przewód tlenowy zestawu słuchawkowego
1 × bateria litowa
1 × ładowarka baterii
1 × AC-DC Car Inverter
1 × Przewód zasilający
1 × Torba
1 × Przenośny wózek
1 × Instrukcja obsługi

Jak wybrać przenośny koncentrator tlenu?

Poziom hałasu koncentratora tlenu jest mniejszy niż najlepsze 45 decybeli, generator tlenu jest pracą elektryczną długie godziny, głos nie może być zbyt duży, w przeciwnym razie wpłynie to na niego i na resztę innych, zwłaszcza w nocy, więc mniejszy głos silnika w pracy. 3. Dobra fabryka koncentratorów tlenu poprzez międzynarodową certyfikację systemu jakości ISO i generator tlenu w Europie (maszyna tlenowa) i posiadający odpowiedni numer rejestracyjny (należy pamiętać, że nie jest to licencja na wytwarzanie urządzeń medycznych, należy zwrócić uwagę na generator tlenu wymieniony w ciągu ponad dwóch lat marki, dzięki czemu może mieć dobrą gwarancję jakości i odpowiednią certyfikację.4 Mocna zdolność produkcji tlenu.Dobre kompresory 10-15 litrów powietrza produkują 1 wzrost stężenia tlenu, podczas gdy normalne sprężarki 27 do 30 litrów produkują 1 wzrost tlenu stężenie.5.Kumulowana funkcja pomiaru czasu.Może ona obliczyć żywotność maszyny tlenowej, tak aby zapewnić obiektywne i dokładne dane dla długoterminowej konserwacji i obsługi. Wymóg międzynarodowej standardowej maszyny tlenowej jest wyposażony w akumulacyjny zegar, to także ucieleśnienie jakości produktu. Dobry generator tlenu może wytrzymać do dziesięciu tysięcy godzin.

Ludzie, którzy potrzebują lub mogą być odpowiednimi osobami do korzystania z koncentratora tlenu?

Organy starszego człowieka ulegają degeneracji, wraz z wiekiem, narządy ciała starzeją się szybciej. Nerwowość, wysokie ciśnienie, stres psychiczny, upośledzają funkcje starszych organów ciała, łatwo jest mieć trudności w oddychaniu, choroby układu oddechowego, choroby płuc, choroby serca głowa naczynia krwionośnego, Sugestie to rodzina starego człowieka, który kupił generator tlenu w domu. Szczególnie w upalne lato stary człowiek może z łatwością wydać zadyszkę, ucisk w klatce piersiowej jest niewygodny, tym razem maszyna tlenowa może sprawić, że lato starego człowieka nie będzie już dłużej sad.The kobieta w ciąży pochłania tlen, może zwiększyć stężenie tlenu we krwi, poprawić zdolność dostarczania tlenu do dziecka, promowanie rozwoju mózgu dziecka. Robotnik ręczny, sportowiec często może wchłonąć tlen, zwiększyć stężenie tlenu we krwi, poprawić zdolność przywracania ciała

12v Przenośny akumulatorowy koncentrator tlenu Obraz produktu

FAQ:

1. Ustawienie czasu: Można ustawić czas elektrochłonnej opieki tlenowej w zależności od potrzeb, 0,5 godziny / 1 godzinę / 1,5 godziny / 2 godziny.

2. Wyświetlanie całkowitego czasu użytkowania: Urządzenie automatycznie rejestruje całkowity czas użytkowania.

3. Funkcja alarmu: funkcja alarmu awarii zasilania, funkcja alarmu niskiego napięcia; Funkcja alarmu niskiego stężenia tlenu.

4. Wielowarstwowe tłumiki dźwięku: Cztery warstwy dźwiękowe tłumiki, aby skutecznie obniżyć dźwięk.

5. Francja Sito molekularne CECA: Niełatwe do wypełnienia pyłami i utrzymywania wysokiej wydajności adsorpcji azotu oraz wytwarzania tlenu o wysokiej czystości.

6. Cztery układy filtrów: Aby zapewnić wytwarzanie wysokiej jakości tlenu.

7. Ogranicz procedury testowe i inspekcję: Wszystkie surowce będą podlegały ograniczeniom testowym. Raport z inspekcji będzie wymagany przed wysyłką produktów.

8. Błyskotliwe chłodzenie: Wentylator, rura kondensora i żaluzja w dolnej części zapewniają efekt chłodzenia.

9. Najlepsza rura silikonowa: rura wewnętrzna, przez którą przechodzi tlen i łączące rury są najlepszym materiałem silikonowym, medycznym, trwałym i bezwonnym.

10. Nowatorskie wzornictwo: opływowy plastikowy kształt, łatwy do przenoszenia za pomocą kółek.

Wysyłka odbywa się samolotem, ekspresowym lub morskim. Opiera się na wymaganiach klientów.

Szczegóły kontaktu
Zhengzhou Olive Electronic Technology Co.,ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas