Koncentrator tlenu z oliwek, dbaj o Ciebie !

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktySamochodowy koncentrator tlenu

Commercial Oxygen Concentrator Machine, przenośny stały koncentrator tlenu

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
dobra jakość Koncentrator tlenu z oliwek na sprzedaż
dobra jakość Koncentrator tlenu z oliwek na sprzedaż
Cieszymy się, że przy nieprzerwanej dostawie przez ponad tydzień czystość tlenu może pozostać na poziomie 93%.

—— Łukasz

Prosimy o opracowanie ładniejszego koncentratora tlenu i lepszych cen, abyśmy mogli sprzedawać Twoje maszyny większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dzięki Ci

—— Edward Deanda

Oliwkowy domowy koncentrator tlenu to prezent dla mamy, mama to lubi, mama może go nosić zawsze i wszędzie, naprawdę dobry produkt

—— Daria

Commercial Oxygen Concentrator Machine, przenośny stały koncentrator tlenu

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

Duży Obraz :  Commercial Oxygen Concentrator Machine, przenośny stały koncentrator tlenu Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Olive
Orzecznictwo: CE, ISO, FDA
Numer modelu: OLV-C1
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: The price is negotiable
Szczegóły pakowania: 310 * 165 * 310 (mm) Waga netto: 5,4 kg
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 5000 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Modelu: OLV-C1 przepływ tlenu: 1-5 l / min
Napięcie robocze: AC220V ± 22 V, 50 Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15 V, 60 Hz ± 1 Hz Poziom głośności: mniej niż 40db
Konsumpcja energii: 90W Ciśnienie wyjściowe: 40Kpa-60Kpa
Waga netto: 5,4 kg Wymiar: 310 * 165 * 310
Gwarancja: 12 miesięcy koncentrator tlenu (%): ≥90% ± 3% (1LPM)
Funkcja: Funkcja anionowa typu: Medyczny przenośny akumulator Trolly Oxygen Concentrator
High Light:

przenośny akumulatorowy koncentrator tlenu

,

przenośne urządzenia tlenowe

Medyczny przenośny akumulator Trolly Oxygen Concentrator do sprzedaży komercyjnej

Opis produktu:

Koncentrator tlenu jest rodzajem maszyny do produkcji O2, głównie do tlenu w celu poprawy fizjologicznego i biochemicznego środowiska organizmu, promowania cnotliwego koła procesu metabolicznego w leczeniu chorób, łagodzenia objawów jego zasadą jest stosowanie technologii separacji powietrza. powietrze jest oddzielane w określonej temperaturze przez punkty kondensacji każdego składnika w powietrzu, a następnie dalszą destylację. Poprzez wykorzystanie właściwości adsorpcyjnych sita molekularnego, azot i tlen w powietrzu są oddzielone przez zasadę fizyczną, azot w powietrze jest oddzielone od tlenu, a na końcu otrzymuje się wysokie stężenie tlenu. Ten typ maszyny do wytwarzania tlenu może szybko wytwarzać tlen, stężenie tlenu jest wysokie, odpowiednie dla wszystkich ludzi, tlenu i tlenu opieki zdrowotnej. Zużycie energii elektrycznej jest bardzo niski, koszt jednej godziny to zaledwie jedna czwarta, a cena użytkowania jest bardzo niska.

Funkcje:

Po pierwsze, oliwa produkuje przenośny konwerter tlenu przenośny, lekki i mały do ​​użytku na zewnątrz, i może zaspokoić zaopatrzenie w tlen przy jakiejkolwiek okazji? Po drugie, oliwka wytwarza koncentrator tlenu z importowanym sitem molekularnym: dobra stabilność, dobre właściwości adsorpcyjne i długa żywotność . Ponownie, wydajne filtry w koncentratorze tlenu pozwalają uniknąć większości zanieczyszczeń i bakterii i utrzymują czyste środowisko. System równoważenia termicznego zapewnia dłuższą żywotność. System równoważenia termicznego zapewnia dłuższą żywotność.

Koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu

Model OLV-C1
Przepływ 1-5 l / min
Purity Oxygen ≥90% ± 3% (1LPM)
Napięcie AC220V ± 22 V, 50 Hz ± 1 Hz / AC110V ± 15 V, 60 Hz ± 1 Hz
Poziom głośności Mniej niż 40db
Pobór energii 90 W
Ciśnienie wyjściowe 0,05Kpa-0,07Kpa
Masa netto 5,4 kg
Wymiar (mm) 310 (L) * 165 (W) * 310 (H)
standardowe akcesoria 1 × koncentrator tlenu
1 × Przewód tlenowy zestawu słuchawkowego
1 × bateria litowa
1 × ładowarka do baterii
1 × AC-DC Car Inverter
1 × Przewód zasilający
1 × Torba
1 × Przenośny wózek
1 × Instrukcja obsługi

Dlaczego tlenoterapia

W przypadku niedotlenienia lub niedotlenienia stężenie tlenu można zwiększyć przez dodanie tlenu do tlenu, aby poprawić zawartość tlenu we krwi tętniczej i poprawić stan tlenu w tkankach, co nazywa się tlenoterapią. W ogólności jest on używany do korygują patologiczne niedotlenienie, jako wspomagające leczenie choroby, zwane tlenoterapią, a wśród nich, dla ofiar poważnej choroby i wypadku, nazywa się to ratowaniem tlenowym, jest ono stosowane do uzupełniania ciężkich pracowników umysłowych, osób starszych, kobiet w ciąży i pacjentów z rehabilitacją chorób przewlekłych, oraz w celu uzupełnienia różnych niedotlenienie środowiska, jak zapobieganie niedotlenienie, zwane opieki zdrowotnej tlen. W porównaniu z innymi metodami medycznymi i metodami opieki zdrowotnej, tlenoterapii i tlenu opieki są aktywne, bezpośrednie, szybkie i bezpieczne. Cechy są następujące: inhalacja tlenowa bezpośrednio zwiększa zawartość tlenu w tętnicach, zamiast działać na jakąś część ciała, aby pośrednio poprawić niedotlenienie.To tylko zwiększenie tlenu, który Ciało cały czas się połknęło i nie ma materiału, który nie byłby obcy dla ciała, musi być przystosowany i musi zostać rozwiązany. W związku z tym należy jedynie poprawić, a nie zmieniać naturalny stan fizjologiczny i biochemiczne środowisko organizm, tlenoterapia o niskim przepływie i tlen, bez specjalnego polecenia, jest szybki i pozytywny, korzystny i nieszkodliwy. Terapia tlenowa ma na celu złagodzenie objawów niedotlenienia w czasie, ale tylko częściowy i stopniowy efekt w celu wyeliminowania niedotlenienia. Aby skorygować niedotlenienie i niedotlenienie środowiska, i aby zapobiec chorobie wywołanej niedotlenieniem środowiska, główną metodą jest terapia tlenowa. Leczenie tlenowe jest ważnym środkiem pomocniczym w celu korekcji patologicznej niedotlenienia. W przypadku leczenia w nagłych wypadkach tlenoterapia jest jednym z ważnych środków. Dlatego wszyscy potrzebują tlenoterapii, powinni trzymać się długiego cyklu leczenia, stała zdolność utrwala efekt leczniczy. W procesie tlenoterapii, my shou Nie ignoruj ​​przyczyny diagnozy. Nie zaniedbuj przyjmowania leku objawowego zgodnie z zaleceniami lekarza, nie można lekceważyć powikłań leczenia niedotlenieniem, należy również wzmocnić ćwiczenia aerobowe i zwiększyć zdolność wchłaniania, transportu i użyj tlenu.

Wyniki testu stężenia tlenu w produkcji oliwy ...

Zdjęcie produktu:

FAQ:

1. Ustawienie czasu: Można ustawić czas elektrochłonnej opieki tlenowej w zależności od potrzeb, 0,5h / 1h / 1,5h / 2h.

2. Wskaźnik całkowitego czasu użytkowania: urządzenie automatycznie zarejestruje całkowity czas użytkowania.

3. Funkcja alarmu: funkcja alarmu awarii zasilania, funkcja alarmu niskiego napięcia; Funkcja alarmu niskiego stężenia tlenu.

4. Wielowarstwowe tłumiki dźwięku: Cztery warstwy tłumików dźwięku skutecznie obniżają dźwięk.

5. Sito molekularne z Francji CECA: Niełatwe do wypełnienia pyłami i utrzymywania wysokiej wydajności adsorpcji azotu oraz wytwarzania tlenu o wysokiej czystości.

6. Cztery układy filtracyjne: Aby zapewnić wytwarzanie wysokiej jakości tlenu.

7. Ogranicz procedury testowe i inspekcję: Wszystkie surowce będą podlegały ograniczeniom testowym. Raport z inspekcji będzie wymagany przed wysyłką produktów.

8. Świetne chłodzenie: Wentylator, rura kondensora i żaluzja w dolnej części zapewniają efekt chłodzenia.

9. Najlepsza rura silikonowa: rura wewnętrzna, przez którą przechodzący tlen i łączące rury są najlepszym materiałem silikonowym, medycznym, trwały i bezzapachowy. Konstrukcja natołowa: opływowy plastikowy kształt, łatwy do przenoszenia za pomocą kółek.

Trzy metody wysyłki do wyboru:

metoda

Firma transportowa Czas wysyłki Usługa Korzyść Garnitur dla

Ekspresowo

DHL, UPS, TNT, FEDEX 5-7 dni Usługa od drzwi do drzwi Szybki, prosty.

Przykład zamówienia

(1-5 zestawów)

Pocztą lotniczą Wszystkie rodzaje linii lotniczych 4-5 dni Lotnisko na lotnisko. Musisz wykonać odprawę celną i odbiór z lotniska Niski koszt wysyłki, szybko Zamów ponad 45 kg
Drogą morską Seaport: Szanghaj, Shenzhen, Guangzhou, Tianjing, Shangdong Około 30 dni Port morski do portu morskiego. Musisz wykonać odprawę celną i odbiór w porcie morskim Bardzo niskie koszty wysyłki Duże zamówienie ilościowe, ponad 30 zestawów.

Szczegóły kontaktu
Zhengzhou Olive Electronic Technology Co.,ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas